Newsy z facebooka

Publikacje prawne eLex Kancelarii Doradców Prawnych w mediach.

Kwiecień 2014r.

Dlaczego boimy się korzystać z usług prawnika?

Codzienne rozmowy z klientami kancelarii zarówno telefonicznie jak i osobiste początkowo krążą wokół tych samych tematów. Klienci na ogół pytają ile kosztuje porada, czy posiadamy wykwalifikowany personel, czy istniej możliwość porady przez telefon, czy dojeżdżamy do klienta.
Chcąc wyjaśnić Państwa wątpliwości i zachęcić do skorzystania z naszych usług postanowiliśmy odpowiedzieć na łamach gazety na najczęściej nurtujące pytania. Zasłyszane od naszych rozmówców obawy postanowiliśmy opisać i jednocześnie rozwiać z tym artykule.

Dlaczego boimy się korzystać z usług prawnika?

Pierwszą z obaw jest cena. Klienci obawiają się, że skorzystanie z pomocy profesjonalisty będzie kosztowało jak mówią potocznie „majątek”. Z uwagi na takie obawy eLex Kancelaria Doradców Prawnych pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W związku z czym w naszej kancelarii porady prawne są dostępne w przystępnych cenach, klient na początku spotkania z mecenasem dowiaduje się o wysokości honorarium i wówczas dokonuje wyboru usługi.
Inną formą korzystania z naszych usług jest porada on-line, klienci oszczędzają czas i pieniądze, które wydaliby na dojazd do mecenasa. Jest to skuteczne i szybkie narzędzie aby bez wychodzenia z domu bądź firmy rozwiązać wiele ważnych spraw. Wystarczy wejść na stronę internetową: www.kancelariawloclawek.pl i skorzystać z e-porady. Odpowiadając na pytania klientów niniejszym pragniemy poinformować, iż w razie potrzeby dojeżdżamy do klienta.
Mając na uwadze fakt, że wiele osób zanim dokona wyboru kancelarii chciałoby zapoznać się z realiami w niej panującymi, aby móc ocenić profesjonalizm pracującego w niej zespołu. W związku z tym wychodząc naprzeciw naszym klientom zorganizowaliśmy akcję promocyjną.
W każdy ostatni piątek miesiąca 10 pierwszych osób umówionych telefonicznie otrzyma bezpłatną 10-cio minutową poradę.
Drugim argumentem jaki podnoszą klienci w odniesieniu do strachu przed mecenasem jest jakość świadczonych usług. Nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie merytorycznym o pełnym zakresie obejmującym cały system prawa polskiego, współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin prawa tj.: adwokatami, radcami prawnymi, doradcami prawnymi, doradcami podatkowymi, doradcami bankowymi, doradcami w zakresie prawa budowlanego, notariuszami, rzeczoznawcami.
Jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje grono specjalistów, którego wykształcenie potwierdzone jest dyplomami renomowanych uczelni, doświadczeniem praktycznym nabytym podczas pracy w sądach, urzędach.
Nasza kancelaria stworzona została aby troszczyć się o dobro klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z podstawowych wartości jakich Państwo oczekują od nas tj.: lojalność, obowiązek, zachowanie tajemnicy. Wiele osób wstydzi się opowiedzieć obcej osobie o swoich problemach bądź popełnionych błędach. Zespół specjalistów pracujących w naszej kancelarii jest pełen życzliwości i wyrozumiałości dla każdego klienta. Każdy z nas wykonuje swój zawód profesjonalnie i z zaangażowaniem w poszanowaniu dla godności klienta i jego poglądów.
Zależy nam aby rozwiązanie problemu klienta zostało przedstawione w sposób prosty i zrozumiały. Pragniemy stworzyć dla Państwa przyjazny świat prawa. Pracujemy z zapałem i oddaniem. Wszelkie nasze działania cechuje sumienność, szybkość oraz skuteczność.
Od dziś nie musicie Państwo obawiać się spotkania z prawnikiem. E LEX Kancelaria Doradców Prawnych gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług za przystępną cenę. Każde spotkanie z mecenasem odbywa się w przyjaznej atmosferze i filiżance dobrej kawy.