Opinie klientów

Badanie satysfakcji klienta

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety pod kątem spełnienia Państwa oczekiwań w stosunku do pracy naszej kancelarii. Państwa opinie służyć będą podniesieniu jakości świadczonych usług i pozwolą nam stale doskonalić jakość pracy.

Pobierz: formularz ankiety

 

56 thoughts on “Opinie klientów”

 1. Alina Ostrowska

  Moja sprawa została pozytywnie zakończona. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i rzetelnie. Mogę z pełną świadomością polecić usługi prawne.

 2. Dziękuję Państwu za szybką reakcję na potrzeby klienta, przede wszystkim za miłą atmosferę, którą dało się odczuć już od wejścia do Państwa Kancelarii oraz profesjonalizm doradców. Trafiłem do Państwa przypadkowo, ale nie żałuję….

 3. Małgorzata Stańko-Makowska

  Z czystą przyjemnością mogę wyrazić pozytywną opinię o kancelarii. Dziękuję za szybką pomoc.

 4. Aleksander Woźniak

  Serwis jest doskonały, porady prawne fachowe , a odpowiedzi udzielane zgodnie z wcześniej zakładanym czasem. Polecam.

 5. Dziękuję Panu mecenasowi za pomoc i przygotowanie dokumentów. Sprawa z dłużnikiem zamknięta z pełnym sukcesem!! Pozdrawiam.

 6. Dziękujemy za pomoc przy odszkodowaniu za poprowadzenie gazociągu przez nasze działki. Polecamy tą kancelarie.

 7. Dziękuję za skierowanie sprawy do sądu i odzyskanie długu. Pozdrawiam. zachęcam do korzystania z kancelarii.

 8. Jakubowicz Marek

  Sprawa w toku. Początek współpracy z kancelarią bardzo obiecujący. Pozdrawiam.

 9. W Nowym Roku życzę Państwu wszystkiego dobrego. Dziękuję za opiekę prawną w 2013 roku i poprowadzenie moich spraw.

 10. Witam Państwa, czy to prawda, że dla pierwszych dziesięciu osób umówionych telefonicznie w każdy ostatni piątek miesiąca porada prawna do 10 minut będzie bezpłatna? Potrzebuję porady prawnej?

 11. Nie mogę się do Państwa dodzwonić, a zależy mi na szybkim kontakcie z Państwem. Chciałabym powrócić do rozmów o obsłudze prawnej mojej firmy. Dzwonię na nr 54 444 32 08 i nie mogę się dodzwonić, czy ten nr jest właściwy?

 12. Krystian z Włocławka

  Nigdy nie myślałem, że będę kiedyś musiał skorzystać z usług Kancelarii Prawnej. Spotkanie u Państwa było moim pierwszym kontaktem z prawnikami.W dodatku trafiłem na dzień porad bezpłatnych. dziękuję za ten miły początek współpracy.

 13. Bartek z okolic Włocławka

  Popieram pomysł e- porad. Uzyskałem pomoc prawna bez wychodzenia z domu. Dziękuję za ten komfort.

 14. Odebrałem właśnie przygotowane dla mnie pismo. Jest wyczerpujące i profesjonalne, treść zawiera wszystko o co prosiłem. Składam serdeczne podziękowania. To nie koniec mojej sprawy, więc do zobaczenia….

 15. Gorąco polecam e lex Kancelarię. Na pracownikach kancelarii nigdy się nie zawiodłam. Wyróżnia ich : profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sprawy, dociekliwość, punktualność

 16. Dziękuję za pomoc. Zamiast wydawać pieniądze na rozprawę mecenas zaproponował ugodę, dzięki temu szybko odzyskałem pieniądze.

 17. Byłam w Kancelarii w sprawie syna , któremu zabrano prawo jazdy. Pani adwokat od razu zajęła się moją sprawą i bardzo mnie uspokoiła.

 18. Kancelaria ok. Wypełniłam ankietę i szczerze nie mam nic do zarzucenia. Mecenasi są elastyczni i otwarci na klienta. Polecam.

 19. Małgorzata W.

  Jestem zadowolona. Pani Mecenas przyjęła nas od razu, nie musieliśmy czekać. Przy nas zadzwoniła do sądu i ustaliła co dzieje się w sprawie.

 20. Byłam klientką kancelarii E lex na ul. Wojska Polskiego. Uważam, że jest to kancelaria z prawdziwego zdarzenia, sekretariat, kilku mecenasów. Miła i fachowa obsługa.

 21. Pani Emilia z Kancelarii odzyskała dla mnie 600 tyś. złotych. Jestem bardzo zadowolony.

 22. Byłam u Państwa w kancelarii. Uzyskałam od Mecenasa obszerne informacje w sprawie, która mnie interesowała. Uważam, że wiedza i zaangażowanie Pana Macieja przyciągają klientów i dają poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że wszystko będzie załatwione prawidłowo. Ja osobiście gorąco polecam.

 23. Byłam dziś po raz pierwszy u Państwa w Kancelarii. Pani Mecenas jest bardzo konkretna i jednocześnie miła. Umie wyjaśnić „zwykłemu człowiekowi” zawiły język prawniczy, tak, żeby każdy mógł zrozumieć o co chodzi w tej „papierologii”. Jestem zadowolona.

 24. Dzięki kancelarii e lex udało mi się odzyskać odszkodowanie od pracodawcy, który zwolnił mnie bez żadnych podstaw. Jednak sprawiedliwość istnieje. Dziękuję

 25. Mogę o kancelarii pisać tylko w samych superlatywach. Wszystko załatwione, tak jak chciałam. Szybko, sprawnie i po mojej myśli.

 26. Skorzystałam z bezpłatnej konsultacji u Państwa. Wszystko super wyjaśnione, na pewno gdyby pojawił się nowy problem przyszłabym z nim do was jeszcze raz.

 27. Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę rozwodową. Mimo, iż sama sytuacja nie była zbyt przyjemna, wszystko odbyło się szybko i „bezboleśnie”. Jestem naprawdę zadowolony.

 28. Pan Mecenas jest rewelacyjny. W sądzie osiągneliśmy wszystko, co założyliśmy podczas wcześniejszych spotkań w kancelarii. Skuteczność-to jest dewiza tej kancelarii! Polecam z czystym sumieniem.

 29. Moja sprawa została załatwiona szybko i po mojej myśli. Dziękuję Pani Mecenas za pomoc!

 30. Andżelika K.

  Skorzystałam z waszych usług. Sprawa długo ciągnęła się w sądzie. Z wyniku sprawy jestem zadowolona, ale mogłoby to wszystko trwać krócej.

 31. Myślę, że dobrze trafiłem. Zobaczyłem wasz szyld, więc trafiłem przypadkiem , ale nie żałuję. Fajna, profesjonalna obsługa. Uporaliście się bardzo dobrze z moim problemem.

 32. Prowadziliście moją sprawę rozwodową. Sama bym sobie nie poradziła. Dziękuję za pomoc.

 33. W zeszłym tygodniu byłam u Państwa. Pracuje u was bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Mecenas. Napisała pismo. Czekam za dalszym rozwojem sytuacji. Na razie jestem zadowolona.

 34. Kazimierz P.

  Próbowałem sam walczyć z nieuczciwym kontrahentem. Bez skutku… Dzięki kancelarii odzyskałem dług. Jestem zadowolony.

 35. Byłam na poradzie u Was w kancelarii w sprawie firmy udzielającej kredytów pozabankowych. To dopiero początek współpracy z kancelarią, ale póki co jest ok. Praktycznie następnego dnia Pani Mecenas wysłała pismo. Widać, że rzetelnie podchodzicie do swojej pracy. Liczę, że dzięki Państwa pomocy skończą się moje problemy z długami.

 36. Znalazłam waszą kancelarię w internecie. Sporu tu pozytywnych opinii. Początkowo trudno mi było uwierzyć, że aż tak wielu klientów wychodzi od was zadowolonych. Ale cóż-ja też do nich dołączam! Byłam u Pani Mecenas i jestem bardzo zadowolona. Doprowadziła do ugody. Wszystko odbyło się poza sądem, zaoszczędziłam nerwy i pieniądze. Dziękuję.

 37. Chcę bardzo podziękować Pani Mecenas. Pomogła mi odzyskać pieniądze od byłego pracodawcy. Dzięki niej i jej pismom dostałem zaległe 3 tysiące!!

 38. Bardzo polecam waszą kancelarię. Udało mi się uzyskać alimenty od byłego męża o jakie wnioskowała Pani mecenas. Rzetelnie podchodzicie do sprawy.

 39. Śmiało rekomenduję Państwa Kancelarię. Jeśli chodzi o obsługę prawną podmiotów gospodarczych spełnili Państwo wszystkie moje oczekiwania. Cechuje Was przede wszystkim skuteczność, rzetelność i terminowość.

 40. Krzysztof Z.

  Proces długo się ciągnął, ale to podobno przez opieszałość sądów. Poza tym obsługa prawna w porządku. Sprawa wygrana, więc polecam.

 41. Byłem na poradzie w sprawie rozwodu.
  Spotkałem się z bardzo konkretną a jednocześnie empatyczną Panią Mecenas, która zgodziła się poprowadzić moją sprawę. Widać od razu, że bardzo rzetelnie podchodzą Państwo do swojej pracy.

 42. Dzięki Państwa Kancelarii udało mi się uzyskać pieniądze z odszkodowania po wypadku. Jestem zadowolona . Bardzo Państwu dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *